logo

Vizyon ve Misyon

Öğrencilerin her ortamda eğitim fırsatlarıyla karşılaşmasının çocuğun sosyalleşmesi ve iletişim becerilerini arttırması için gerekli olduğundan doğayla iç içe ve geniş bahçe imkânları sunarak çocukların, bitki, çiçek yetiştirip, evcil hayvanların beslenmelerine yardımcı olup bir iş yapma, sorumluluk alma, sabretme gibi becerilerini de geliştirmekteyiz.

Kurumumuz okul öncesi, ilkokul ve orta okul olmak üzere üç farklı yaş grubuna hizmet vermektedir. Orta okuldan mezun olan öğrencilerimiz iş okullarına kayıt olabilmektedirler. Özel eğitime ihtiyaç duyan bireyleri gün içinde grup ve bireysel eğitimlerle desteklemekte fırsat eğitimleriyle gün boyu öğrencinin sosyal ve akademik gelişimine katkı sağlamaktayız. Bireysel derslerimizde öğrenilen becerileri grup derslerinde tekrarlayarak öğrenmenin kalıcı olmasını sağlarken çocukların başarı ile sonuçlanan süreçler yaşamalarını da hedeflemekteyiz. Bireysel ve grup programlarındaki çocuklara verilen eğitimlerin amaç, metot ve sonuçları, velilerle paylaşarak verimliliği en üst seviyeye getirmekteyiz.

Gelişimin bir bütün olduğu ilkesini esas aldığımız için, çocukların tüm gelişim alanlarındaki performansını, PECS, ABA, TEACCH, FLOORTIME gibi programlarla arttırarak (psikomotor, sğiz.osyal-duygusal, zihinsel ve özbakım) öğretimde yaparak, yaşayarak, aktif öğrenme modellerinin esas alındığı; resim, müzik, drama gibi aktivitelerle kişisel becerilerin geliştirildiği nitelikli eğitim ortamları oluşturmuştur.

Sevgiyle

Sevginin karşılığı, en büyük ödülünün sevgi olduğunu düşünüyor; kurumlarımızda en büyük sermayemizin “sevgi” olduğunu vurguluyoruz.

Geleceğimize

Eğitimin, gelecek için en büyük yatırım olduğuna inanıyoruz. Gelecek nesillerin umut ışığımız olması ve aydınlık nesiller için çalışıyoruz.

İletişime Geçin! 2018
Kayıtlarımız devam ediyor. Cumartesi günleri bireysel spor ve akademik dersler için bizi arayın!
İLETİŞİME GEÇ